De 10de kwalificatiewedstrijd in België van 2025 - 2026 zal doorgaan in CC ’t Aambeeld (Della Faillelaan 34) in Aartselaar op zaterdag 3 januari 2026.
Tickets kan je elektronisch op voorhand kopen via deze link. Na online aankoop van je ticket ontvang je de tickets per mail, die kan je op de wedstrijd zelf laten scannen aan de kassa en dan zal je je inkombandje ontvangen. De dag zelf aan de kassa zijn tickets enkel nog cash verkrijgbaar (geen bankcontact of payconiq aanwezig).
Food & Drinks
We baten deze dag zelf de toog/cafetaria uit in de inkomhal. Je kan bonnen kopen aan onze kassa en naast dranken ook pastaboxen, hotdogs, chips, donuts, muffins, chocoladebroodjes, appels, bananen en chocoladewafels verkrijgen. Best voor de bonnen cash voorzien indien je niet graag met overschrijving via qr code wil betalen (geen bankcontact of payconiq aanwezig).
Let wel, in de theaterzaal zelf mag je niet eten.
Grootte: 12m breed en 9m50 diep.
Vloer: De scènevloer bestaat uit parketvloer met zwarte balletvloer erover
Er zijn enkele plaatsen voor rolstoelen beschikbaar, gelieve ons op voorhand te contacteren.
Je kan CC ’t Aambeeld gemakkelijk bereiken met het openbaar vervoer. Het treinstation Aartselaar Leugstraat ligt op slechts 10 minuten wandelen. De bushaltes Aartselaar Gemeentehuis en Aartselaar Dokter Cuypersstraat liggen beiden op slechts 6 minuten wandelen en We willen dan ook zeker stimuleren om met het openbaar vervoer naar deze wedstrijd te komen.
Zoek een trein op: http://www.belgianrail.be/nl
Zoek een bus op: https://www.delijn.be/nl/
Indien je met de auto komt, kan je parkeren op:
Vier weken voor aanvang van de wedstrijd kan je hier een voorlopig uurrooster terugvinden. Een week voor de wedstrijd zal het definitieve uurrooster beschikbaar zijn. Op dit uurrooster staan de uren waarop de dansers klaar moeten zijn om het podium op te gaan. Op de inschrijving kan worden teruggevonden in welke leeftijdscategorie een danser deelneemt.
Voor solo's, duo's en trio's wordt er ongeveer een half uur vooraf een kleedkamer voorzien, voor groepen ongeveer een uurtje op voorhand. Indien je vroeger aankomt, hou dan rekening met de dansers die voor jou de kleedkamer ter beschikking hebben en zorg ook dat de kleedkamer op tijd vrij is voor de volgende groep.
Na elke categorie is er een prijsuitreiking en kunnen de dansers en supporters naar huis indien gewenst.
-> Bekijk hier het definitieve uurrooster
Moet je van ver komen en wil je graag ergens in Aartselaar verblijven?
Klik hier om een lijst van verblijfplaatsen te vinden die het dichtst in de buurt liggen:
Ga naar de website